Vážení zákazníci,

ďakujeme Vám za návštevu našich www stránok. Máte možnosť vybrať si z ponuky služieb našej spoločnosti v oblasti zatmavenia autoskiel a tónovania skiel autofólií. Ochrany laku karosérie fóliou NANO CarShield a zmeny farby karosérie – prevleky a celoprevleky automobilov 3D Wrap fólií. Potažení častí karosérie fóliou Carbon, matnou alebo lesklou fóliou rôznych odtieňov a dizajnov. Polepy automobilov, rezaná reklama aj veľkoplošný tisk. Design, grafické návrhy automobilov a interiérov vrátane inštalácie špeciálnych fólií s veľkoplošnou tlačou na omietky.

CarShield – neviditeľná ochrana laku Vášho vozidla proti odletujúcim kamienkom a drobným kolíziám na parkovisku. Tento ochranný transparentný film je možné inštalovať na všetky exponované časti karosérie vozidla alebo na celú karosériu ako celoprevlek. Ako dlhodobú komplexnú ochranu karosérie.

Crazy Colour Car – prevleky automobilov – 3D Wrap fólie. Ak vám pripadá farba vášho vozidla všedná, máte poškodený, alebo matný lak a treba potrebu sa výrazne odlíšiť od okolia, môžeme prezliecť Váš automobil pomocou elastickej farebné fólie do akýchkoľvek farebných odtieňov a kreácií. Crazy Colour Car – inštalácia fólií a autofólií na karosérie automobilov a vozidiel.

CCC Car Graphics Desing – grafické návrhy, veľkoplošné potlače transparentných i farebných fólií, ktoré dajú vášmu vozidlu osobitý charakter a veľkoformátovú tlač alebo rezanú reklama.

Tuningové autopríslušenstvo a doplnky-veľkoobchod maloobchod a tiež e-Shop ponúka širokú škálu tuningových produktov ktorými si môžete vylepšiť Váš automobil ..

Predaj fólií, autofólií a inštalačného náradia pre tónovanie a inštaláciu 3D Wrap fólií na karosérie vozidiel

Fólie na omietku a pevné podklady – interiér + exteriér.Tuto špeciálnu fóliu samotnú alebo opatrenú veľkoplošnou tlačou je možné inštalovať na akúkoľvek omietku, obklady, dlažbu a iné podklady.Zaisťuje dokonalé vylepšenia interiérov a priestoru a tiež exteriérov.Nah­razuje vo svojej podstate reklamné billboardy.